EĞİTİM FAKÜLTESİBEDEN EĞİTİMİ VE SPOR BÖLÜMÜ


Araştırma Görevlileri


Beden Eğitimi ve Spor


Araştırma Görevlisi

Oda

Telefon

E-posta

Arş. Gör. (35) Ayşegül "Rosa" Aksoy

EF-A 415

+90 312 210 40 14

aksoya@metu.edu.tr

Arş. Gör. (50/d) Merve Altun

EF-A 419

+90 312 210 40 19

amerve@metu.edu.tr

Arş. Gör. (35) Betül Coşkun

EF-A 409

+90 312 210 40 22

bcoskun@metu.edu.tr

Arş. Gör. (ÖYP) Ahmet Buğra Gözeller

EF-A 405

+90 312 210 40 25

bugragoz@metu.edu.tr

Arş. Gör. (ÖYP) Nehir Kavi-Şimşek

EF-A 405

+90 312 210 40 25

nehirs@metu.edu.tr

Arş. Gör. (ÖYP) Koray Kılıç

EF-A 419

+90 312 210 40 19

kkilic@metu.edu.tr

Arş. Gör. (ÖYP) Serap Sarıkaya

EF-A 409

+90 312 210 40 22

userap@metu.edu.tr

Arş. Gör. (35) Tolga Tek

EF-A 417

+90 312 210 40 23

ttek@metu.edu.tr

Arş. Gör. (ÖYP) Gürcan Ünlü

EF-A 402

+90 312 210 36 63

ugurcan@metu.edu.tr

Arş. Gör. (50/d) Tuba Yazıcı

EF-A 421

+90 312 210 40 24

ytuba@metu.edu.tr

Arş. Gör. (ÖYP) Alper Yıldız

EF-A 417

+90 312 210 40 23

yalper@metu.edu.tr